Ben jij betrokken bij een democratische school en wil je een verhaal of publicatie delen? Leuk! Democratisch-onderwijs.nl is een landelijk initiatief dat wordt gevoed door de updates van de verschillende scholen. Elke school heeft een hoofdredacteur die het contact met de landelijke eindredactie onderhoudt. Is er op jouw school nog geen hoofdredacteur en wil jij dat zijn? Neem dan contact op met de landelijke eindredactie.

Hoofdredactie per school
Aventurijn
Hannah de Vos-Beckers – hannah@aventurijn.org
Avonturis – info@avonturisroosendaal.nl 
De Ruimte
Janneke Bergmans – janneke.bergmans@deruimtesoest.nl
De Tijd en Ruimte Alexander Rommens – alexander@detijdenruimte.nl
De Vallei Dorothé Volckmann – dorothe@basisschooldevallei.nl
De Vrije Ruimte Claartje van der Grinten – claartje@devrijeruimte.org
De Vuurvlinder Dorine Beijert – info@devuurvlinder.info
DOE040 Elizabet Meerbeek – elizabet.meerbeek@doe040.nl
Guus Kieft School Josefien van Berk – josefienvanberk@guuskieftschool.nl
Libertad Linda Laene – info@libertad-breda.nl
LIFE! Marieke van Soest – marieke@come2life.nl
LOS Deurne Mariken Althuizen – mariken.althuizen@losdeurne.nl
makED Anne van Dijk – anne@maked.org
Nova Vita – info@5en5is11.nl
Plan B – info@planbschool.nl
Vivere DO Mariska Mouwen – mariska@viveredemocratischonderwijs.nl
VO De Vallei Sabine Upperman – sabineupperman@vodevallei.nl

Landelijke eindredactie
Eric Mijnster – eric.mijnster@losdeurne.nl