Ben jij betrokken bij een democratische school en wil je een verhaal of publicatie delen? Leuk! Democratisch-onderwijs.nl is een landelijk initiatief dat wordt gevoed door de updates van de verschillende scholen. Elke school heeft een hoofdredacteur die het contact met de landelijke eindredactie onderhoudt. Is er op jouw school nog geen hoofdredacteur en wil jij dat zijn? Neem dan contact op met de landelijke eindredactie.

Hoofdredactie per school
Aventurijn
Hannah de Vos-Beckers – hannah@aventurijn.org
Avonturis – info@avonturisroosendaal.nl 
De Ruimte
Janneke Bergmans – janneke.bergmans@deruimtesoest.nl
De Tijd en Ruimte Stefanie Stolp – stefanie@detijdenruimte.nl
De Vallei Dorothe Volckman – dorothe@basisschooldevallei.nl
De Vrije Ruimte Claartje van der Grinten – claartje@devrijeruimte.org
De Vuurvlinder Dorine Beijert – info@devuurvlinder.info
DOE040 Elizabet Meerbeek – elizabet.meerbeek@doe040.nl
DSA Josefien van Berk – josefien@dsa.life
Libertad Nathalie Hutten – nathalie@libertad-breda.nl
LOS Deurne info@losdeurne.nl
makED Anne van Dijk – anne@maked.org
Nova Vita – Maos Claessens – maos.claessens@novavita.school
Plan B – info@planbschool.nl
Vivere DO Mariska Mouwen – info@vivere.ysol.nl
VO De Vallei Inge van Es – inge@vodevallei.nl